Apie

Justas-Lauzinskas

Sveiki,

aš Justas, Kauno technologijos universiteto magistrantas. Esu baigęs informatikos inžineriją, o magistro studijoms pasirinkau informacinių sistemų inžineriją.

Pagrindinė mano siūloma paslauga – internetinių svetainių kūrimas. Tuo užsiimu jau nuo 2008 metų, todėl esu sukaupęs itin didelį žinių bei praktinių įgūdžių bagažą ir klientams galiu pasiūlyti profesionalias paslaugas. Už priimtiną kainą sukursiu kokybišką internetinę svetainę ar el. parduotuvę. Sukaupta patirtis leidžia klientams pasiūlyti tiek standartinius, tiek ir unikalius sprendimus, kurie patenkintų net išrankiausių klientų poreikius.

Turiu daug patirties dirbant su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis (TVS), pavyzdžiui, Joomla, WordPress, OpenCart, PrestaShop, Drupal ir kt. 95 proc. mano sukurtų svetainių yra pritaikytos planšetėms ir mobiliesiems telefonams, pasižymi išskirtiniu bei patogiu naudoti dizainu.

Dirbdamas vadovaujuosi tokiais principais: kokybė ir operatyvumas, profesionalumas, patraukli kaina.

Visada pakonsultuosiu ir apmokysiu, iškilus klausimams dėl naudojimosi TVS.

Be pagrindinės teikiamos paslaugos, galiu pasirūpinti tekstais svetainei, logotipais, vizitinėmis kortelėmis, kitais grafikos darbais.

Justas Laužinskas